SEO forum - SEOgurus

Ga terug   SEOguru Home > SEO forum > Zoekmachine optimalisatie (SEO) > Linkbuilding
Linkbuilding via Forum  

Linkbuilding via Forum


Reageren
 
LinkBack Discussietools Weergave
  #11 (permalink)  
Oud 23 February 2011, 23:12
Junior Member
 
Geregistreerd: 14 May 2010
Berichten: 10
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door bas3pix Bekijk bericht
Het zal vast werken maar ik ben van mening dat je je tijd beter (voornamelijk) anders kunt besteden.
Het gaat google erom dat de gebruiker vindt wat hij zoekt, een link van een forum kan dus heel goed zijn voor een gebuiker waarvoor google hem beloond. Ik denk dat een forumlink in veel gevallen dus bij kan dragen aan een goede ranking. Wellicht kan er in de toekomst wel onderscheid gemaakt worden tussen goede forumlinks en te commerciele links. Ik denk dat goede forumlinks ook op de lange termijn goed kunnen werken.

But we will see...
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Met citaat reageren
  #12 (permalink)  
Oud 24 February 2011, 17:40
Member
 
Geregistreerd: 12 February 2009
Locatie: Delft
Berichten: 39
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door ghengis_khan Bekijk bericht
How Organized Spam is Taking Control of Google's Search Results | SEOmoz

Dit artikel laat goed zien wat ik bedoel, allemaal net nieuwe sites die voor best competitieve zoektermen ranken met enkel forum en blogspam backlinks...
Precies, het zal vaak tijdelijk zijn en voor iedere ondernemer met common sense is dat gewoon niet een goed businessmodel. Je wilt nu ranken, maar ook over een jaar en over 5 jaar.

Google heeft veel aandacht besteed aan malware in 2010. Kan me voorstellen dat Google in 2011 de aandacht verschuift naar dit soort praktijken, blogspam, linkwheels etc. etc.

Wat Google gewoon kan doen, is die software zelf uitproberen. Krijgen ze een mooie uitdraai van sites waar allemaal een profiel is aangemaakt. Vervolgens kunnen ze matchen en kijken welke sites een vergelijkbaar profiel heeft en die sites in één keer allemaal torpederen.

Jij denkt in termen van churn and burn (vergelijkbaar met ons internationale bankensysteem ), waarbij je vol risico domeinnamen opbrand, allemaal om maar even je 2 maanden van glorie in de rankings te hebben. Maar zo denken de meeste ondernemers niet over hun website.
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Met citaat reageren
  #13 (permalink)  
Oud 25 February 2011, 11:49
Member
 
Geregistreerd: 29 January 2011
Locatie: Waar niet?
Berichten: 51
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Bert van Heerde Bekijk bericht
Jij denkt in termen van churn and burn (vergelijkbaar met ons internationale bankensysteem ), waarbij je vol risico domeinnamen opbrand, allemaal om maar even je 2 maanden van glorie in de rankings te hebben. Maar zo denken de meeste ondernemers niet over hun website.
Zo denk ik absoluut niet. 100% whitehat is uiteindelijk de enige echte goede, veilige manier om te ranken. Ik denk alleen dat veel mensen link-spam tactieken onderschatten. Soms kan het heel gunstig zijn voor een website om één of twee maanden op #1 te staan. Er zijn ook genoeg voorbeelden van enorme sites die al jaren ranken doormidden van een linkprofiel wat alleen uit spam bestaat.

Wellicht gaat dit binnenkort snel veranderen, algoritme is laatst veranderd om content farms en scraping tegen te gaan, nu nog een update die massale forum en blog spam devalued.
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Met citaat reageren
Reageren

Labels
fora, forum, linkbuilding, seo

Discussietools
Weergave

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Trackbacks are Aan
Pingbacks are Aan
Refbacks are Aan


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 20:18.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.7.3
Copyright ©2000 - 2012, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO 3.2.0