SEO forum : SEOgurus

Ga terug   SEOguru Home > SEO forum > Zoekmachine optimalisatie (SEO) > Vragen en discussies
Slechte vindbaarheid luidsprekers  

Slechte vindbaarheid luidsprekers


Reageren
 
LinkBack Discussietools Weergave
  #1 (permalink)  
Oud 14 July 2010, 13:09
Junior Member
 
Geregistreerd: 14 July 2010
Berichten: 3
Standaard Slechte vindbaarheid luidsprekers

Geachte lezers,
4 maanden geleden heb ik een domeinnaam gekocht Luidsprekers.nl. Deze was van een hostingbedrijf en stond te koop op een Sedo site. De site kwam geheel niet in beeld bij Google behalve met luidsprekers.nl.

Toen een normale site gemaakt en gehoopt dat hij automatisch wel in beeld zou komen. Dit gebeurde niet. Twee maal een reconsideration verzoek ingediend bij Google.
2 maal de onderstaande reactie gekregen reactie gekregen. Maar de site komt nog niet in beeld. De code van de site zou geen enkel probleem moeten zijn. De site is wel geindexeerd. Wie heeft hier ervaring mee? Er lag zeker een penalty op de domeinnaam omdat de site bij Sedo te koop stond. Gaat deze penalty er van af? Duurt dat misschien lang? Zie ik toch iets over het hoofd? Wie heeft hier ervaring mee?

Met vriendelijke groet,
Frits




Email reactie op reconsideration request::

We hebben uw verzoek tot heroverweging voor Luidsprekers.nl | Millon Cobra IV verwerkt‏
Van: Webmaster Tools (wmt-noreply@google.com)
Verzonden: woensdag 14 juli 2010 8:48:05
Aan: millonnl@hotmail.com

We hebben van een site-eigenaar een verzoek tot heroverweging ontvangen over de indexering van de volgende site:Luidsprekers.nl | Millon Cobra IV.

We hebben uw site gecontroleerd. Wanneer we een site controleren, kijken we of deze in strijd is met onze Richtlijnen voor webmasters. Als we geen problemen aantreffen, zullen we indexering van uw site heroverwegen. Als uw site nog steeds niet in onze zoekresultaten wordt weergegeven, gaat u naar het Helpcentrum voor verdere instructies.

This is an automated message from Webmaster Tools. Please do not reply to this email. For help, please visit Webmaster Tools Help.
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Met citaat reageren
  #2 (permalink)  
Oud 14 July 2010, 13:51
SEO deskundig Senior member
 
Geregistreerd: 30 September 2008
Locatie: Valkenswaard
Berichten: 145
Standaard

Beste Frits,

Ik heb de site niet helemaal doorgenomen en gemeten maar ik raad je aan om niet zomaar een verzoek voor heropname uit te voeren. Over het algemeen heb je een aantal dingen nodig om gevonden te worden:
- goede site (techniek + content)
- kwalitatieve links naar je site
- geduld

Gun Google even de tijd om je site te leren kennen en op te nemen in haar systemen.
__________________
3pix: professioneel webdevelopment

Laatst gewijzigd door SEOguru; 14 July 2010 om 20:46.
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Met citaat reageren
  #3 (permalink)  
Oud 15 July 2010, 14:21
Junior Member
 
Geregistreerd: 30 May 2010
Berichten: 21
Standaard

Beste Frits,

Jouw website staat prima in Google: site:www.luidsprekers.nl - Google zoeken
Zo te zien staan alle pagina's die je op de site hebt staan ook in de Google index.

De vragen die je jezelf eigenlijk moet stellen zijn:
'waarop kan Google me vinden', en 'waarom vindt Google me niet op de zoekwoorden waarop ik gevonden wil worden', en dan wellicht ook de vraag 'waarop wil ik gevonden worden', maar de laatste vraag is het minst interessant.

Mocht je opzoek zijn naar een helpende hand dan verneem ik graag van je.
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Met citaat reageren
  #4 (permalink)  
Oud 24 July 2010, 01:10
Junior Member
 
Geregistreerd: 14 July 2010
Berichten: 3
Standaard Luidsprekers.nl niet in beeld bij Google

Beste Sybren en Bas,

Dank voor beide reacties. Inderdaad de site is prima in beeld nu. Ik zie het voor het eerst op 23-7-2010. Enkele dagen geleden had ik ook gekeken en toen was hij nog niet in beeld. Op 13-6 had ik een eerste verzoek gedaan tot reconsideration 22-6 reactie gekregen. Er gebeurde niets. Niets veranderdt aan site. 26-6 tweede verzoek gedaan 14-7 reactie gekregen. Bij Sybren was 15-7 de site in beeld bij mij 23-7. Mogelijk verschil in Google server locatie.
Mogelijk is op de een of andere manier met het eerste verzoek niets gedaan. Goed dus dat ik een tweede verzoek had gedaan.

Met vriendelijke groet,
Frits
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Met citaat reageren
  #5 (permalink)  
Oud 24 July 2010, 10:30
Junior Member
 
Geregistreerd: 14 July 2010
Berichten: 3
Standaard Luidsprekers.nl in beeld bij Google

Beste Sybren,

Bij nader inzien was het verschil in waarneming geen verschil in Google server locatie. Het was een verschil in zoekopdracht. Zoals ik al had aangegeven kwam de site met luidsprekers.nl als zoekopdracht bij Google al wel in beeld.
Dus de datum dat de site in beeld kwam met een normale zoekopdracht als bijvoorbeeld luidsprekers was 23-7. Dus zo'n 9 dagen na de 2e reactie van Google. Het had dus niets te maken met een mogelijke 'bad neighbourhood' mbt de serveromgeving. Het had ook niet te maken met mogelijke fouten in de code. Het had ook niet te maken met weinig linken. Het had ook niet te maken met dat Google mogelijk meer verwacht van een site met een dergelijke naam. Het had ook niet te maken met gedupliceerde content. Hoewel ik op een andere site van mij heb gemerkt dat een hele pagina uit de zoekresultaten was gehaald vermoedelijk omdat het gedupliceerde content was. Dus zeker de indexpagina kan beter geheel unieke tekst zijn. Als deze geheel gedupliceerd is kan een site wel degelijk flink terugvallen in de zoekresultaten. Het enige waarover Google vrij duidelijk is met betrekking tot 'bad neighbourhood' is linken vanaf de eigen site naar verkeerde buren. En niet eens omgekeerd. Tenslotte kun je er ook weinig aan doen als slechte buren naar jou linken.

Met vriendelijke groet,
Frits
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Met citaat reageren
Reageren

Discussietools
Weergave

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Trackbacks are Aan
Pingbacks are Aan
Refbacks are Aan


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 23:26.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.7.3
Copyright ©2000 - 2012, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO 3.2.0