SEO forum - SEOgurus

Ga terug   SEOguru Home > SEO forum > Zoekmachine optimalisatie (SEO) > Vragen en discussies
Tegenstrijdigheid in SEO optimalisatie  

Tegenstrijdigheid in SEO optimalisatie


Reageren
 
LinkBack Discussietools Weergave
  #1 (permalink)  
Oud 26 July 2010, 11:27
Junior Member
 
Geregistreerd: 26 July 2010
Berichten: 6
Standaard Tegenstrijdigheid in SEO optimalisatie

Ik lees afgelopen weekend het SEOhandboek (versie 2008) en ik heb het idee dat ik een tegenstrijdigheid tegenkom, overigens niet alleen bij jullie maar ook in andere publicaties over SEO.

Enerzijds zeggen jullie dat je geen teksten van andere websites moet gebruiken omdat dat nadelig kan werken bij Google als deze 1 op 1 zijn overgenomen.
Aan de andere kant wordt er gesproken over persberichten die door andere dan gebruikt kunnen worden op hun website.

Dan heb je toch ook dubbele teksten?

Kan ik hier wat meer duidelijkheid over krijgen?
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Met citaat reageren
  #2 (permalink)  
Oud 26 July 2010, 13:34
Administrator
 
Geregistreerd: 26 September 2008
Locatie: Amsterdam
Berichten: 726
Standaard

Goede vraag!

Het antwoord is simpel: Google is goed in staat te achterhalen wat de bron van de informatie is. Indien je iets kopieert vanaf een andere site weet Google dat je een kopie gebruikt, en zal jouw informatie niet laten scoren. Indien je een eigen persbericht lanceert, zal Google weten dat het van jou is en alleen de variant zoals die op jouw site aanwezig is, eventueel laten scoren.

Hoe bepaalt Google wat de bron van de informatie is? In de eerste plaats is dat het moment waarop de informatie wordt gepubliceerd. Als jij de eerste bent, ben je per definitie de bron. Maar Google kan jouw bronwebsite later hebben gevonden dan bijvoorbeeld de nieuwssite waar je persbericht wordt overgenomen. Als er vanuit het persbericht verwijzingen liggen naar jouw site, is het Google duidelijk dat jouw site de bron is. Want dat is het tweede criterium om de bron te bepalen: naar welke pagina liggen de meeste en belangrijkste verwijzingen?
__________________
SEO trainingen door SEOguru
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Met citaat reageren
  #3 (permalink)  
Oud 26 July 2010, 13:45
Junior Member
 
Geregistreerd: 26 July 2010
Berichten: 6
Standaard

Duidelijk antwoord , mag ik daaruit concluderen dat als ik een persbericht plaats op bv goarticles.com dat ik dan moet zorgen dat ik het persbericht ook en eerder op mijn eigen site heb geplaatst.

bestaat er overigens een nederlandse variant op goarticles.com?
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Met citaat reageren
  #4 (permalink)  
Oud 26 July 2010, 14:01
Administrator
 
Geregistreerd: 26 September 2008
Locatie: Amsterdam
Berichten: 726
Standaard

Of beter: neem in het artikel altijd een verwijzing op naar je eigen site. Daarmee wordt jij de autoriteit over betreffend artikel. Maar eerst zelf publiceren is daarnaast ook een goede manier.

Dergelijke directories in het Nederlands kan je vinden als je zoekt op bv. "artikel directory".
__________________
SEO trainingen door SEOguru
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Met citaat reageren
Reageren

Discussietools
Weergave

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Trackbacks are Aan
Pingbacks are Aan
Refbacks are Aan


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 19:09.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.7.3
Copyright ©2000 - 2012, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO 3.2.0