SEO forum - SEOgurus
|
![]() |
|
|
LinkBack | Discussietools | Weergave |
|
|||
|
Hallo,
Mijn paginatitel wordt sinds kort niet meer geindexeerd door Google, indien ik google op mijn bedrijfsnaam en op nog een belangrijk keyword, MAAR wel op andere keywords. Wie weet hoe dit kan? Als je zoekt op: 2ndHandBrand neemt hij de paginatitel niet mee. Als je zoekt op tweedehands designer kleding sta ik op de 4e postie MET paginatitel. Ik stond met mijn belangrijkste keywords: tweedehands merkkleding op de 4e pagina, maar ben nu helemaal weg. Ik hoop dat iemand mij duidelijkheid kan geven. Alvast veel dank. Vriendelijke groet, Micky
|
|
|||
|
Dat kan af en toe voorkomen. Google geeft zelf aan dat ze in sommige gevallen een alternatieve paginatitel tonen. Dat is het geval als:
1. de echte titel is erg kort 2. veel pagina's in de site hebben dezelfde titel 3. de echte titel bevat erg veel zoekwoorden Als ik op jouw site kijk, lijkt in ieder geval optie 2 van toepassing. Mijn advies is te zorgen dat elke pagina een unieke titel heeft.
__________________
Roland Nagtegaal - www.zoekvisie.nl - Boordevol praktische SEO tips en handige achtergrondinformatie! |
|
|||
|
Mijn advies is ietsjes anders. Zorg voor meer variatie in de ankerteksten van je backlinks.
Als je maar een paar domeinen hebt die naar je linken en het zijn ook nog bijna allemaal sitewide links (pinkbullets.nl) die dus allemaal dezelfde ankertekst hebben dan krijg je dit probleem. Dus probeer backlinks te krijgen met die andere zoekwoorden die in je title staan. Met oa. "Tweedehands merkkleding" dus... |
|
|||
|
Volgens mij sta je niet in dmoz ofzo maar Google haalt daar ook ooit snippets vandaan. (zeggen ze). In dat geval kun je het volgende gebruiken in je pagina's:
Code:
<meta name="robots" content="noodp" /> |
|
|||
|
Ongelooflijk dat ik DMOZ nog niet gedaan had. Typisch geval van voor anderen alles op orde hebben, maar voor mezelf niet zo ;-). Nu bij deze meteen gedaan natuurlijk. Dank voor de opmerkzaamheid.
Je moet me nog even verder helpen met die snippets. Moet ik nu wel of niet die extra regel aan mijn pagina's toevoegen? En geldt dat voor alle pagina's? <meta name="robots" content="noodp" /> |
|
|||
|
Als je een vermelding vanuit Dmoz hebt en je wilt dat Google daar zéker geen snippet vandaan haalt dan zet je die meta-tag minstens in de index-pagina. Volgens mij is alleen de index-pagina voldoende omdat Dmoz daar ook heen zal linken.
|







Lineaire weergave
