SEO forum - SEOgurus
|
![]() |
|
|
LinkBack | Discussietools | Weergave |
|
|||
|
Beste forumleden,
Graag zou ik samen met jullie in dit topic tips willen plaatsen voor mensen die de ambitie hebben om SEO te leren en SEO'er te worden. Hoe leer je zoekmachine optimalisatie? Wat zou je allemaal kunnen doen om meer te leren over SEO?
Wat zou je nog meer kunnen doen om meer te leren over het vak zoekmachine optimalisatie? Laatst gewijzigd door Gebruiker2500; 15 July 2011 om 03:10. |
|
|||
|
De beste manier om seo te leren (als je al wat basiskennis hebt) is om zelf ervaring op te doen door campagnes te beheren. Er worden in dit wereldje zo veel onwaarheden nagepapegaaid (ook door seobedrijven die een hoog aanzien hebben) dat de kans groot is dat je tot hele andere inzichten komt als je zelf gaat uitzoeken en ervaren hoe google reageert op jouw werkzaamheden.
__________________
Seo is logisch nadenken. |
|
|||
|
Ik heb het geleerd door jaren lang te experimenteren. Ik geloof niet klakkeloos wat andere zeggen. Zodra ik van iemand hoorde: "Je moet het zo doen" ging ik op onderzoek uit of het ook anders misschien wel beter kan.
De beste SEO'ers zijn de SEO'ers die zelf op zoek gaan naar de beste methode en niet diegene die doet wat de 'massa' ook doet. Concreter. Maak 2-3 websites aan van verschillend competitie niveau en probeer deze te ranken. In dat process leer je vaak veel do's en dont's. Tevens heb je dan ook een portfolio op het moment dat deze inderdaad goed ranken.
__________________
Betaalbaar & Effectief Linkbuilding Uitbesteden |
Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 07:55.








Lineaire weergave
