SEO forum - SEOgurus

Ga terug   SEOguru Home > SEO forum > Zoekmachine optimalisatie (SEO) > Vragen en discussies
Landingspagina webshop?  

Landingspagina webshop?


Reageren
 
LinkBack Discussietools Weergave
  #1 (permalink)  
Oud 18 October 2011, 11:06
Junior Member
 
Geregistreerd: 30 May 2011
Berichten: 19
Standaard Landingspagina webshop?

Voor een magento webshop ben ik bezig met de optimalisatie ervan. Nu vraag ik me het volgende af. Welke pagina moet naar boven komen in Google, de pagina met alle producten of een content pagina met informatie en eventueel wat producten?

Bijvoorbeeld voor het keyword/product "houten stoelen":

- Moet ik de productpagina waar alle houten stoelen staan optimaliseren

OF

- Een CMS pagina (landingspagina) aanmaken met allerlei informatie over houten stoelen en hier ook wat producten uit de webshop laten zien en deze pagina optimaliseren?

Graag uw SEO advies

Groetjes!

Laatst gewijzigd door iwanino; 18 October 2011 om 11:08.
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Met citaat reageren
  #2 (permalink)  
Oud 21 October 2011, 14:01
Administrator
 
Geregistreerd: 26 September 2008
Locatie: Amsterdam
Berichten: 727
Standaard

Ik zou het volgende doen.

Maak een index-pagina in een directory /houten-stoelen/ met een goede, unieke tekst over "houten stoelen", en optimaliseer (naast de URL) ook de Title, H1 en de ankerteksten naar die pagina.

Op die pagina (waar je misschien ook al je beste houten stoelen laat zien), verwijs je naar al je concrete producten. De URL's daarvan worden: /houten-stoelen/stoel1/, /houten-stoelen/stoel2/, etc. waarbij stoel1 en stoel2 vervangen worden door de namen van de specifieke stoelen. Neem daarbij ook breadcrumbs op zodat die productpagina's ook verwijzen naar de overzichtspagina /houten-stoelen/.

Hoe dichter de /houten-stoelen/ pagina bij de homepage komt te liggen (dwz hoe minder kliks er vanuit de homepage nodig zijn om daar te komen), hoe krachtiger de pagina wordt.
__________________
SEO trainingen door SEOguru
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Met citaat reageren
  #3 (permalink)  
Oud 21 October 2011, 20:30
Senior Member
 
Geregistreerd: 21 February 2011
Berichten: 212
Standaard

Mee eens. Dat is de ideale site-structuur.

Om een bepaalde pagina, die je hoog in Google wilt hebben, een extra boost te geven,
kun je overwegen om vanaf de homepage van de webwinkel een directe hyperlink te plaatsen die naar die betreffende pagina leidt. Aangezien veel mensen naar de homepage van een site linken, krijgt die pagina vrijwel altijd de meeste waarde. Dus alle pagina's die vanaf de homepage worden gelinkt, krijgen ook veel waarde en zijn dus ook belangrijk in de ogen van de zoekmachines.

Je hoeft je niet af te vragen welke pagina naar boven moet komen in Google. Optimaliseer gewoon elke pagina in de webshop. Op de categoriepagina /houten-stoelen/ schrijf je een tekst over houten stoelen in het algemeen (op deze pagina nog niet in detail treden).

En op de productpagina /houten-stoelen/stoel-1.html heb je het specifiek over die houten stoel die je daarop presenteert.

Op die manier komt de juiste pagina naar voren in Google op het moment dat mensen zoeken naar jouw producten.
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Met citaat reageren
  #4 (permalink)  
Oud 28 October 2011, 10:30
Junior Member
 
Geregistreerd: 30 May 2011
Berichten: 19
Standaard

Ah bedankt voor de tips, ik ga ermee aan de slag!
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Met citaat reageren
  #5 (permalink)  
Oud 28 October 2011, 14:23
Administrator
 
Geregistreerd: 26 September 2008
Locatie: Amsterdam
Berichten: 727
Standaard

Je plus-één van deze pagina wordt zeer gewaardeerd!
__________________
SEO trainingen door SEOguru
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Met citaat reageren
Reageren

Labels
magento, optimalisatie, seo

Discussietools
Weergave

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Trackbacks are Aan
Pingbacks are Aan
Refbacks are Aan


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 08:34.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.7.3
Copyright ©2000 - 2012, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO 3.2.0